Péťa, Honza a Andulka Hazlbauerovi

Svatba

22.9.2007 v Kostelci nad Černými lesy

v kapli sv. Vojtěcha na kosteleckém zámku
Svatba byla nádherná....my dva jsme si ji užili do posledního doušku. Obřad v Kapli sv. Vojtěcha měl myslím krásnou atmosféru, paní matrikářka byla opravdu zlatíčko a paní starostka mluvila moc dojemně. A počasí bylo taky jedna báseň.
Hostina se konala v restauraci Na baště, kde nás moc hezky přijali, nebylo vůbec problém s nimi cokoliv domluvit a byli na nás i v průběhu hostiny a odpolední veselice milí. Jediné, co nám kazilo radost bylo, že svatební dort si při převozu ublížil, marcipánová krusta povolila a vypadal, jako by se právě roztekl.
Byli jsme vskutku nadšeni tím, co pro nás nachystali naši kamarádi...a nejsme si jistí, jestli si to všechno zasloužíme. Nacvičili scénku s hudbou Alles Gute + Niagara (naučili se zpívat píseň v němčině), sestavili několik počítačových prezentací s našimi fotkami a Honzovou rozlučkou....atd. Vážně úúúúžasní!!!
Hrála nám kapela Funny Dance Band, kterou můžeme jen doporučit. Byli po hudební stránce bezchybní, udělali dobrou zábavu a všichni si parádně zatancovali...a Míša David na konec byl jen třešnička na dortu
Domů jsme jeli 110 autobusem (přes kamaráda Jerryho zařízenou - ne linkáčem), který nás dovezl do Kbel a  svatebčani nám donesli dárky až do našeho nového bytečku.
Nepříjemnější překvapení nás čekalo až v pondělí, když jsme se začali shánět po občankách. Ty totiž paní matrikářka v obálce a spolu s dárkem (stojánkem na svatební foto) předala svědkovi  Jendovi, který je šoupnul do igelitky....ze které ovšem později vyndal jen ten dárek...a k občankám se přihodily papíry a spolu s nimi pak putovaly do kontejneru na papír (máme uvědomělé kamarády, poněvadž třídí odpad )

Takže ještě jednou všem moc díky za péči, pomoc i podporu. H+M
Žádné komentáře
 
Doufáme, že jste si užili naše stránky s námi